fbpx

O nas

Kochani!

 Ograniczenia w prowadzeniu działalności gospodarczej wywołane pandemią, jakkolwiek w pełni uzasadnione, najmocniej uderzają, między innymi w branżę gastronomiczną. Od dwóch tygodni w zasadzie nie jesteśmy w stanie prowadzić normalnej działalności.

Oczywiście prowadzimy sprzedaż „na wynos”, jednakże przychody które w ten sposób uzyskujemy nie są w stanie pokryć nawet części kosztów działalności &rmy. Dlatego też, mając na celu ratowanie &rmy i co za tym idzie kilkunastu miejsc pracy, podjęliśmy decyzję o uruchomieniu drugiej linii produktów pod nazwą „Szama by Curry Mama”.

W ten sposób, poza główną linią produktów Hurry Curry, która cały czas jest dostępna, wprowadzamy dla Was najbardziej lubiane dania kuchni polskiej. Ufamy, że w tym trudnym czasie „comfort food” w najlepszym wydaniu doda Wam sił i poprawi Wasze nastroje. Na początek chcielibyśmy Wam zaproponować pierogi w trzech klasycznych odsłonach – ruskie, z mięsem i z kapustą i grzybami, oraz kilka pokrzepiający zup – grochówkę, fasolową i…..(coś jeszcze). Na Święta Wielkie Nocy planujemy do oferty dorzucić pyszne, pieczone pasztety.Danie z nowej linii będziemy oferowali wyłącznie w postaci mrożonej, tak aby w tym kryzysowym czasie były w pełni bezpieczne a także łatwiejsze do transportu i przechowywania.Gwarantujemy, że nasze nowości przygotowywane będą z najlepszych składników i z najwyższą staranności w całkowicie bezpiecznym środowisku. Bezpośrednio po obróbce cieplnej zupy będą szokowo mrożone a następnie pakowane na indywidualne porcje. Pierogi będą szokowo mrożone zaraz po ulepieniu i gotowe do wrzucenia do gotującej się wody i gotowe do podania. Zachęcamy do skorzystania z naszej nowej oferty! Nie musicie wychodzić,ani tracić czasu na pracochłonne przygotowania -dzwonicie lub zamawiać przez formularz dostępny na stronie, a pyszne polskie przysmaki lądują wkrótce na waszym stole (lub w lodówce, na zaś 😊.

Przy okazjii pomagacie przetrwać firmie z której losem związany jest los kilkunastu rodzin.

Pozdrawiamy i namawiamy do zamawiania


Cześć! Wygląda na to, że odwiedziłeś nas poza godzinami zamówień online albo limit zamówień w ciągu dnia został wyczerpany.